OTO MY, POGROMCY ZABAWEK. WSZYSCY LUBIMY SIĘ BAWIĆ. ŻADNE Z NAS NIE CHCE POTEM SPRZĄTAĆ: ALEKSY – gimnazjalista,KLARA – przedszkolak,ANIA – mama. Dziennikarka i redaktorka.

Fundacja pomaga dzieciom z problemami psychicznymi.Staramy się ratować życie najmłodszych dzieci, które często po traumatycznych przeżyciach tracą rodzinę, dom, poczucie bezpieczeństwa, radość, chęć do życia.

Strona ma charakter informacyjny i zawiera odnośniki do konkretnych stron z konkursami znalezionymi w sieci. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe.

Portal malyindywidualista.com jest kontynuacją kwartalnika o tym samym tytule. Wydawcą jest Centrum Usług Psychologicznych dr Izabeli Krauze. Wszystkie artykuły są starannie dobierane przez psychologów oraz pedagogów naszego centrum.

Wśród naszych propozycji podstawowymi są: opieka dzienna nad dziećmi do lat trzech, warsztaty dla dzieci, dorosłych oraz rodziców z dziećmi, organizacja przyjęć okolicznościowych, takich jak np. urodziny dziecka czy baby shower.

Docieramy do Pań w różnym wieku, z różnymi poglądami. Do matek i nastolatek, babć, teściowych i szefowych. Szeroki zakres tematyczny pozwala każdej z nas znaleźć coś dla siebie.

Zumba Team to grupa tancerzy i instruktorów Zumba®Fitness - realizująca animacje i pokazy podczas imprez. Polecamy sie współpracy podczas organizacji imprez integracyjnych, dyskotek, maratonów zumba®fitness i fitness.

Pensjonat dla Seniora "Opoka" jest miejscem przyjaznym ludziom starszym w Konstancinie-Jeziornie, do którego warto przywieźć swojego Bliskiego potrzebującego pomocy lub tylko organizacji czasu wolnego.