O nas

Przytulanki-hajoa.pl powstały z miłości do dzieci :-)

Pokazujemy Państwu jak ciekawe, oryginalne, przyjazne dla dziecka mogą być zabawki wykonane ręcznie. Jesteśmy alternatywą dla zalewających nas ze wszystkich stron zabawek wykonanych ze wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych, niestety nie zawsze przyjaznych naszym dzieciom. Oferujemy zabawki niebanalne! Niezwykle kreatywne, inspirujące do twórczej zabawy, rozwijające wyobraźnię, wywołujące uśmiech i sprawiające radość. Wykonujemy także maskotki z rysunku dziecka oraz na specjalne zamówienie. 

Szczęście dzieci jest dla nas najważniejsze!

Nasze zabawki nie są szyte „od linijki” co sprawia, iż każda z nich ma niepowtarzalny charakter. Są to rzeczy robione ręcznie, z sercem, z miłością, z myślą o najważniejszych w naszym życiu – o dzieciach.

Nasze materiały posiadają certyfikaty: http://efutro.pl/public/files/images/znak_bezpieczny_dla_dziecka_%E2%80%94maly.jpg http://efutro.pl/public/files/images/znak_przyjazny_dla_czlowieka_%E2%80%94maly.jpg

Wszystkie zabawki zostały zaprojektowane i stworzone przez nas lub przez naszego Klienta, dlatego prosimy nie kopiować naszych pomysłów.

Pozdrawiamy serdecznie,

hajoa